Parafia Greckokatolicka w Przemyślu

www.soborcerkiew.net » Aktualności » ПРОЩА НА ГОРУ ЗЯ’ВЛІННЯ 2015

ПРОЩА НА ГОРУ ЗЯ’ВЛІННЯ 2015


15 серпня 2015 р. відбулась проща на Святу Гору З’явління (біля Кальварії Пацлавської, гміна Фредрополь) – яку зорганізовала Грекокатолицька Парафія Собору Святого Івана Хрестителя у Перемишлі.
Святу Літургію очолив та проповідь виголосив до зібраних прочан владика Євген – Єпископ Помічник Перемисько-Варшавської Архієпархії.
Урочистості почалися богослуженням Хресної дороги у якій взяли участь усі проочани.
Хресну дорогу очолив отець парох митрат Богдан Степан з прибулими отцями. На лісовій стежці, яка провадить на Гору З’явління, розташовані хрести. Вони символізують 14 стації хресної дороги.
При кожному з хрестів вірні, ідучи на відпустове місце, спільно молилися. Після Хресної Дороги та Святої Літургії відбулося освячення води , яке здійснив владика Євген, біля чудотворного джерела.
Відбулось також посвячення хрестів, які вірні приносять зі собою на Гору З’явління та опісля ставлять їх на «хресному полі».
Після урочистостей на Горі Зֺ’явління усі переїхали на цвинтар до Корманич де разом з Владикою Євгеном молилися за усіх померших священиків та вірних і войнів, які спочивають на місцевому цвинтарі в Корманичах.
У прощі на гору З’явління взяли участь священики: о. Парох Богдан Степан, отець декан мостиський Тарас Шпег, отець Володимир Красуцький з Мостиськ, отець Микола Костецький з Гломчі, отець Христофор Блажеєвський з Ярослава, отець Марко Максимів ЧСВВ з Перемишля, отець Павло Рогунь парох Хотинця, отець Дмитро Лєшко сотрудник з Перемишля, дякон Володимир Качмар.
На суботні святкування на Гору З’явління прибули прочани з Перемишля, Ярослава, Хотинця, та околишніх сіл. Традиційно, і цього року, вирушила піша проща на гору З’явління з Собору Святого Івана Хрестителя у Перемишлі.
Прочани вирушилли о шостій рано та дійшли на 10. 00 годину до Гори З’явління.

ФОТО

2015-08-21, 13:36:48 [wróć] [skomentuj]Imię *
Strona WWW
Komentarz *
© soborcerkiew.net

jrobin.net
projektowanie stron internetowych